Popis
FESTINA pánske hodinky La Vuelta Chrono 16604/4+ hodinky Pattic zdarma
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 46 mm |
| Farba ciferníku | červená |
| Farba | červená |
| Štýl | športové, klasické |
| Chronograf | Áno |
| Stopky | áno |
| Batérie | áno |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Strojček | Quartz |
| Šírka púzdra | 52 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
