Popis
FESTINA pánske hodinky La Vuelta Chrono 16603/2+ hodinky Pattic zdarma
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 46 mm |
| Šírka púzdra | 53 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Chronograf | Áno |
| Stopky | áno |
| Batérie | áno |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Strojček | Quartz |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
