Popis
FESTINA dámske hodinky 16362/A
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Kamene | áno |
| Výška púzdra | 33 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba | biela |
| Dátum | Ano |
| Batérie | áno |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Strojček | Quartz |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
