Popis
DKNYdámske hodinky NY4661
Vlastnosti
| Kamene | áno |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Farba náramku | žltá, ružová, fialová, oranžová, béžová, bronzová, bielá, čierná, zelená, oceľová, červená, modrá, bicolor, hnědá, strieborná, šedá, ružové zlato, zlatá |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Výška púzdra | 29 mm |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 32 mm |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DKNY |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
