Popis
DIESEL pánske hodinky DZ7221
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Funkcie | duálny čas |
| Výška púzdra | 65 mm |
| Povrchová úprava | mat |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Šírka púzdra | 57 mm |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Typ ciferníka | analógový aj digitálny |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DIESEL |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
