Popis
SECCO detské hodinky S DPA-004
Vlastnosti
| Materiál púzdra | plast |
|---|---|
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | modrá |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnost hodinek | 42 g |
| Pre | deti |
| Farba ciferníku | modrá |
| Osvetlenie | elektrické podsvietenie |
| Značka | SECCO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
