Popis
SECCO detské hodinky S DHX-009
Vlastnosti
| Farba hodiniek | sivá |
|---|---|
| Materiál púzdra | plast |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, športové, elegantne |
| Typ ciferníka | digitálný |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Funkcie | dátum, budík, stopky, odpočítavacie stopky, elektrické osvetlenie, duálny čas, plne automatický kalendár |
| Materiál náramku | plast |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Stopky | s presnosťou na 1/100 sekundy |
| Pre | deti |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Šírka púzdra | 33 mm |
| Hmotnost hodinek | 25 g |
| Odpočítavacie stopky | pri dosiahnutí času 0, vydávajú hodinky desetisekundový signál a potom začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek znovu. Stopky idú nastaviť maximálne na 24h, s odpočtom po 1s. |
| Značka | SECCO |
| Špeciálne funkcie | Lap memory 100 - pamäť až na 100 kôl |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
