Popis
SECCO hodinky S DHV-007
Vlastnosti
| Materiál púzdra | plast |
|---|---|
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, športové, elegantne |
| Farba hodiniek | čierna, červená |
| Typ ciferníka | digitálný |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Funkcie | dátum, budík, stopky, odpočítavacie stopky, elektrické osvetlenie, duálny čas, plne automatický kalendár |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Stopky | s presnosťou na 1/100 sekundy |
| Pre | muža, deti |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 50 g |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Odpočítavacie stopky | pri dosiahnutí času 0, vydávajú hodinky desetisekundový signál a potom začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek znovu. Stopky idú nastaviť maximálne na 24h, s odpočtom po 1s. |
| Značka | SECCO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé, pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
