Popis
FLIK FLAK detské hodinky ZFCSP053 - moderné hodinky s pirátskym motívom
Vlastnosti
| Materiál púzdra | plast |
|---|---|
| Farba ciferníku | červená, čierna, biela |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | čierna, červená, modrá |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | silikón |
| Luneta | otočná - jednosmerne |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Pre | deti |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Šírka púzdra | 33 mm |
| Hmotnost hodinek | 17 g |
| Značka | FLIK FLAK |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

