Popis
FLIK FLAK Princess detské hodinky ZFLNP028
Vlastnosti
| Materiál púzdra | plast |
|---|---|
| Čísla ciferníku | arabská |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | ružová |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | textil |
| Šírka púzdra | 28 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Pre | deti |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 8,5 mm |
| Hmotnost hodinek | 11 g |
| Značka | FLIK FLAK |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

