Popis
Detské moderné digitálne hodinky CASIO BGD-101-7 s puzdrom a náramkom z plastu biele farby. Ciferník je biely. Vodotesnosť 100 m.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Odpočítavacie stopky | áno |
| Materiál púzdra | plast |
| Výška púzdra | 39 mm |
| Farba hodiniek | biela |
| Štýl | moderné, športové, elegantne, outdoorové |
| Funkcie | duálny čas |
| Dátum | Ano |
| Stopky | áno |
| Osvetlenie | áno |
| Typ ciferníka | digitálný |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Materiál náramku | plast |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy, deti |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé, pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
