Popis
TOMMY HILFIGER dámske hodinky 1782033 - moderné dámske hodinky Tommy Hilfiger, modré puzdro z nerezovej ocele, biely kožený remienok, strieborný ciferník, dátum, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | biela, modrá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | PVD – modrá |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Funkcie | dátum |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 42 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 7,5 mm |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky FESTINA Boyfriend Collection 20371/1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
89 eur
Dámske hodinky CERTINA DS-8 Chronometer C033.234.16.118.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
668.57 eur
