Popis
TOMMY HILFIGER dámske hodinky 1781977 - moderné dámske hodinky Tommy Hilfiger zlaté s kamienkami, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, strieborný ciferník, dátum, puzdro osadené čírymi kryštálmi
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk, zlatenie |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Funkcie | dátum |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 92 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 8,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky TOMMY HILFIGER Sport Luxory 1781488
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026
256.99 eur
