Popis
TOMMY HILFIGER dámske hodinky 1781762 - moderné strieborné hodinky z nerezovej ocele s povrchovou úpravou matu a lesku na remienku
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Výška púzdra | 38 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Šírka remienka | 15 mm |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 34 mm |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 64 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

