Popis
TOMMY HILFIGER dámske hodinky 1781690 - moderné strieborné hodinky z nerezovej ocele so strieborným ciferníkom a vodotesnosťou 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Výška púzdra | 42 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 19 mm |
| Hmotnost hodinek | 60 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky BOCCIA TITANIUM 3246-10
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
135 eur
