Popis
TISSOT Everytime dámske hodinky T109.210.11.031.00 - strieborné moderné hodinky z nerezovej ocele, zafírové sklíčko, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Výška púzdra | 37 mm |
| Farba ciferníku | striebristá |
| Povrchová úprava | lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 30 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Pre | ženy |
| Hmotnost hodinek | 56 g |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky TISSOT PR 100 Sport Chic T101.917.11.116.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
699.67 eur

