Popis
HANOWA dámske hodinky 7060.04.007 - moderné strieborné hodinky z nerezovej ocele s čiernym ciferníkom
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 45 mm |
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Šírka remienka | 15 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 34 mm |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 75 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | HANOWA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky SWISS MILITARY Hanowa Soldier Lady Prime 7231.04.007
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
169 eur
