Popis
SWATCH Skinscreen dámske hodinky SVOM101GB
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, modrá |
|---|---|
| Materiál púzdra | plast |
| Sklíčko | plast |
| Výška púzdra | 42 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Hmotnost hodinek | 30 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 5,5 mm |
| Značka | SWATCH |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

