Popis
SWATCH Colorush dámske hodinky LK368G
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, multicolor |
|---|---|
| Materiál púzdra | plast |
| Sklíčko | plast |
| Výška púzdra | 31 mm |
| Štýl | klasické |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 25 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Hmotnost hodinek | 35 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Značka | SWATCH |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

