Popis
SWATCH Black Single dámske hodinky LB170E
Vlastnosti
| Materiál púzdra | plast |
|---|---|
| Čísla ciferníku | arabská |
| Sklíčko | plast |
| Výška púzdra | 31 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | čierna |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | silikón |
| Šírka púzdra | 25 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Značka | SWATCH |
| Hmotnost hodinek | 11 g |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

