Popis
STORM Sentilli Gold Special Edition dámske hodinky 47226/GD - moderné zlaté dámske hodinky Storm, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele v zlatej farbe, hodinky sú zo špeciálnej edície 25. výročia značky Storm !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | lesk, zlatenie |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnost hodinek | 135 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | STORM |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


Konečně hodinky, které mají všechna čísla. Spokojenost!
Hezké, jednoduché hodinky, jsem spokojená!
Dobře vypadá, jak se střídají ty plošky na náramku:) bezva hodinky