Popis
STORM Ixia White dámske hodinky 47255/W - moderné strieborné hodinky z nerezovej ocele s hranatým puzdrom a bielym ciferníkom
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 43 mm |
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | lesk |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 18 mm |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Hmotnost hodinek | 52 g |
| Pre | ženy |
| Vodotesnosť | vlhkotesné |
| Farba ciferníku | biela |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | STORM |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámské hodinky BOCCIA TITANIUM 3241-01
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 28.5.2026
129.45 eur
184.93 eur

Hezké tenké hodinky, někdy se ale trochu hůř poznává čas :(
Nádherné a hlavně neskutečně tenké hodinky, takový model jsem hledala strašně dlouho!
Tenké hodinky, jednoduchý model, nemám co bych na nich měnila :)
Hezké hodinky, trochu jsem se bála, že pujde blbě poznávat čas, ale pohodička!