Popis
SLAZENGER dámske hodinky SL.09.6145.3.04 - moderné zlaté dámske hodinky Slazenger, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, strieborný ciferník, zlaté rímske číslice, vodotesnosť 30 m
Informace o tzv. Supermetalu, ze kterého jsou vyrobená pouzdra hodinek Slazenger, najdete ve VIDEA PRODUKTU !
SLAZENGER dámske hodinky SL.09.6145.3.04 - moderné zlaté dámske hodinky Slazenger, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, strieborný ciferník, zlaté rímske číslice, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | rímska |
| Povrchová úprava | lesk, zlatenie |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Zadné vieko | na závit |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka púzdra | 35 mm |
| Hmotnost hodinek | 91 g |
| Hrúbka púzdra | 9,5 mm |
| Značka | SLAZENGER |
| Materiál púzdra | supermetal |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
