Popis
SLAZENGER dámske hodinky SL.09.6060.3.02 - moderné zlaté dámske hodinky Slazenger, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, strieborný ciferník, indexy z kryštálov, vodotesnosť 30 m
Informácie o tzv. Supermetalu, z ktorého sú vyrobené púzdra hodiniek Slazenger, nájdete vo VIDEA PRODUKTU !
SLAZENGER dámske hodinky SL.09.6060.3.02 - moderné zlaté dámske hodinky Slazenger, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, strieborný ciferník, indexy z kryštálov, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov, zlaté indexy |
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | mat, lesk, zlatenie |
| Farba kameňov | číra |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 34 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Hmotnost hodinek | 72 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SLAZENGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
