Popis
SKAGEN dámske hodinky SKW2320
Vlastnosti
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Výška púzdra | 41 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Šírka náramku | 13 mm |
| Farba kameňov | číra |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 30 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 52 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SKAGEN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Velmi jednoduché hodinky, přesně takový styl se mi líbí :-)
Jednoduché hodinky za super cenu, nedám na ně dopustit!