Popis
SECCO dámske hodinky S DKE-001
Vlastnosti
| Materiál púzdra | plast |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá, biela |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, športové, elegantne |
| Typ ciferníka | digitálný |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Funkcie | dátum, budík, stopky, odpočítavacie stopky, elektrické osvetlenie, duálny čas, plne automatický kalendár |
| Materiál náramku | plast |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Šírka púzdra | 31 mm |
| Stopky | s presnosťou na 1/100 sekundy |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Hmotnost hodinek | 25 g |
| Odpočítavacie stopky | pri dosiahnutí času 0, vydávajú hodinky desetisekundový signál a potom začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek znovu. Stopky idú nastaviť maximálne na 24h, s odpočtom po 1s. |
| Značka | SECCO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
