Popis
SECCO dámske hodinky S A6001,4-213
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Výška púzdra | 31 mm |
| Štýl | klasické |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 25 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Materiál púzdra | nerezové viečko, puzdro zliatina základných kovov bez niklu |
| Hmotnost hodinek | 55 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | čierna |
| Značka | SECCO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
