Popis
SECCO dámske hodinky S A3532,2-011
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Štýl | klasické |
| Povrchová úprava | lesk |
| Výška púzdra | 34 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 27 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Materiál púzdra | nerezové viečko, puzdro zliatina základných kovov bez niklu |
| Hmotnost hodinek | 37 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Značka | SECCO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
