Popis
PRIM Klasik Slim Premium dámske hodinky W03P.13016.C - moderné hodinky z nerezovej ocele v zlatej farbe s bielym ciferníkom a vodotesnosťou 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Výška púzdra | 41 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | zlaté indexy |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | ženy |
| Hmotnost hodinek | 56 g |
| Farba ciferníku | biela |
| Šírka púzdra | 35 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | PRIM MPM-QUALITY |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

