Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK6408 moderné hodinky z nerezovej ocele v zlatej farbe, dátum, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Výška púzdra | 43 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk, zlatenie 5 mikrónov |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Hmotnost hodinek | 114 g |
| Hrúbka púzdra | 9,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

