Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK6224 Dámske štýlové hodinky MICHAEL KORS MK6224 vás zaujmú svojim prepracovaným modrým ciferníkom, na ktorom nájdete indexy v striebornej farbe zdobené čírymi kryštálikmi zo zirkónu a ďalším menším ciferníkom. Puzdro hodiniek vrátane náramku sú vyrobené z nerezovej ocele. Hodinky ponúkajú i praktickú dátumovku a chronograf. Vodotesnosť hodiniek je 50 metrov.
Dodávané sú v značkovej krabičke Michael Kors.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 46 mm |
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ kameňov | zirkón |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Stopky | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| osazeno kameny | áno |
| Hmotnost hodinek | 120 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Farba ciferníku | modrá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


mám ráda tuhle značku a líbil se mi styl ciferníku.