Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK6077
Vlastnosti
| Výška púzdra | 43 mm |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Farba hodiniek | ružové zlato |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnost hodinek | 130 g |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | ružové zlato |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Dávám 5 hvězdiček z pěti, nemám hodinkám co vytknout... Super!
růžové hodinky jsem vždycky chtěla a tyhle jsou vážně bomba...elegantní model, můžu je nosit ke všemu...