Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK3406
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Farba kameňov | číra |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| osazeno kameny | áno |
| Hmotnost hodinek | 90 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
