Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK3311 Dámske hodinky MICHAEL KORS MK3311 sú jemné a elegantné hodinky.
Okrúhle púzdro z nerezovej ocele a vsadených čírych kryštálov je prepojené náramkom tiež z nerezovej ocele. Hodinky sú v striebornom prevedení. Analógový ciferník je chránený pred poškriabaním minerálnym tvrdeným sklíčkom.
Pohon hodiniek je batériový. Uvedená vodotesnosť je 50 m.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Výška púzdra | 42 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba kameňov | číra |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Farba ciferníku | perleťová |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| osazeno kameny | áno |
| Hmotnost hodinek | 96 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky FESTINA Boyfriend Collection 16719/1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
129 eur

Jemné, nenápadné hodinky, ale s patřičnou jiskrou!
Úžasné hodinky, veľmi elegantné, krásny šperk!