Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK3265
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá, modrá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 113 g |
| Rozmer púzdra | 42 x 46 x 8,5 mm |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | modrá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


Hezký model, modrá je správně pastelová :-)
Michael Kors je super značka, mám ji moc ráda a tyhle hodinky pro mě byly nutností ;-)))
Jednoduché hodinky, ale hrozně moc se mi líbí. Modrá je nádherná, sytá, nemám co vytknout!