Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK5632
Vlastnosti
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Materiál náramku | keramika, nerezová oceľ |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
