Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK5605 Dámske hodinky MICHAEL KORS MK5605 sú elegantné hodinky,ktoré určite potešia každú ženu.
Okrúhle púzdro z nerezovej ocele je prepojené náramkom tiež z nerezovej ocele. Hodinky sú v zlatom prevedení s pozlátením o sile 5 mikrónov. Zlatý analógový ciferník s chronografom a dátumom je chránený pred poškriabaním minerálnym tvrdeným sklíčkom.
Pohon hodiniek je batériový. Uvedená vodotesnosť je 100 m (= 10 ATM).
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Čísla ciferníku | rímska |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Rozmery ( Š x V x T ) | 46 x 50 x 13 mm |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 180 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


Geniální hodinky - uvažuji nad koupí právě těchto, mají fantastický design a funkce, které mi přesně vyhovují.
Krásne, elegantné a praktické, na ruke pôsobia veľmi decentne.