Popis
MARC JACOBS dámske hodinky MBM3259
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Výška púzdra | 37 mm |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 30 mm |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Hmotnost hodinek | 88 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Šírka náramku | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

hranaté hodinky mám moc ráda a s těmito jsem na 100% spokojená...šlapou bez problému a krásně se lesknou :-)
hranaté hodinky mám nejradši, u těchto se mi navíc líbí krásný zlatostříbrný odstín...
líbí se mi hlavně to využití písmenek místo čísel a hranatý tvar, jsem moc spokojená :o)