Popis
MARC JACOBS dámske hodinky MBM3215
Vlastnosti
| Výška púzdra | 43 mm |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov, biele indexy, modré indexy |
| Farba hodiniek | zlatá |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | lesk, zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Hmotnost hodinek | 140 g |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Šírka náramku | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Zlatá v kombinaci s modrými puntíky vypadá skvěle :)))
Oceňuji jednoduchý ciferník, nemám ráda nic přeplácaného...
hodně originální hodinky, malé kamínky vypadají líp než obyčejná čísla :))))