Popis
MARC JACOBS dámske hodinky MBM3104
Vlastnosti
| Výška púzdra | 48 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Stopky | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| osazeno kameny | áno |
| Hmotnost hodinek | 145 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka náramku | 20 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Jsem s nimi spokojená na 100%, neměnila bych! :)))))
propracované hodinky, líbí se mi všechny funkce, které mají - pecka...