Popis
LARS LARSEN Sea Navigator Sport dámske hodinky 142SBOSM
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| luminescence | áno |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | LARS LARSEN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
