Popis
GUESS Solar dámske hodinky W1135L2 - moderné ružové dámske hodinky Guess s kamienkami, puzdro z nerezovej ocele vo farbe ružového zlata, ružový silikónový remienok, dátum, rímske číslice, puzdro osadené čírymi kryštálmi !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD - ružové zlato |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | ružová, ružové zlato |
| Poznámka | puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Farba ciferníku | ružová |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Funkcie | dátum |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GUESS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
