Popis
GUESS Retro Pop dámske hodinky W0979L5 - moderné ružové dámske hodinky Guess, hodinky sú vyrobené zo silikónu v ružovej farbe !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 49 mm |
| Materiál púzdra | plast |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | ružová |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Farba ciferníku | ružová |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 52 g |
| Pre | ženy |
| Vodotesnosť | vlhkotesné |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Hrúbka púzdra | 11,5 mm |
| Značka | GUESS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Damske hodinky JVD J3002.3
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
32.23 eur
