Popis
GUESS Lady Wafer dámske hodinky W0532L5 - strieborné moderné hodinky z nerezovej ocele s čiernym ciferníkom, indexy z diamantov !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Výška púzdra | 33 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | indexy diamanty |
| Diamanty | 4 |
| Typ ciferníka | analógový |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 27 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Pre | ženy |
| Vodotesnosť | vlhkotesné |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Hmotnost hodinek | 50 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GUESS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

