Popis
GUESS Greenwich dámske hodinky W0985L1 - moderné strieborné dámske hodinky Guess s kamienkami, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, dátum, luminiscencia ručičiek, puzdro zdobené čírymi kryštálmi !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | strieborné indexy, rímska |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek, puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Výška púzdra | 38 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | lesk |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Šírka púzdra | 31 mm |
| Pre | ženy |
| Hmotnost hodinek | 83 g |
| Vodotesnosť | vlhkotesné |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 9,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GUESS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
