Popis
Dámske hodinky GUESS GODDESS W0074L1 v bielo-striebornej farebnej kombinácii Patri Medzi vhodné hodinky robiť SPOLOČNOSTI. Zaujmú svojim perleťovým ciferníkom i Dobre čitateľnými Indexy.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, biela |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba kameňov | číra |
| Typ kameňov | kryštál swarovski |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Farba ciferníku | perleťová |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ, plast |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GUESS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

úžasné a krásné