Popis
GUESS Dazzler dámske hodinky W0335L1 - moderné strieborné dámske hodinky Guess s kamienkami, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, puzdro osadené čírymi kryštálmi, indexy z kryštálov, dátum, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 45 mm |
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Poznámka | puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Povrchová úprava | lesk |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnost hodinek | 125 g |
| Pre | ženy |
| Vodotesnosť | vlhkotesné |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GUESS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
