Popis
GANT Sussex dámske hodinky G136005 - moderné strieborné dámske hodinky Gant, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, zelený ciferník, dátumovka, luminiscencia ručičiek a indexov, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | lesk |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Farba ciferníku | zelená |
| Funkcie | dátum, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Šírka púzdra | 33 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GANT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky GANT Park Hill 38 G106003
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
179.16 eur
215.79 eur
