Popis
FOSSIL dámske hodinky ES2198 Dámske hodinky FOSSIL ES2198 sú určené pre každú ženu s vkusom a eleganciou.
Okrúhle púzdro z nerezovej ocele je prepojené náramkom z nerezovej ocele. Hodinky sú v striebornej farbe. Analógový ciferník s chronografom, luminiscenčnými ručičkami a dátumom je chránený pred poškriabaním minerálnym tvrdeným sklíčkom.
Pohon hodiniek je batériový. Uvedená vodotesnosť je 50 m.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Rozmery ( Š x V x T ) | 38 x 45 x 12 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FOSSIL |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


Hodinky jsou designově velmi vhodně řešené, mají množství funkcí a působí velmi příjemně a decentně.
Elegantné aj športové, veľa funkcií, aj dátum - veľmi rada ich nosím.