Popis
FESTINA Only For Ladies dámske hodinky 16537/1 - moderné biele dámske hodinky Festina s kamienkami, strieborné puzdro z nerezovej ocele, biely kožený remienok, puzdro osadené čírymi kryštálmi, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov, arabská |
| Farba hodiniek | strieborná, biela |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Poznámka | puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Farba kameňov | číra |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnost hodinek | 55 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

